ÜCRETSİZ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

/

AT YARIŞI HABERLERİ

11 Mart Gizli Eküri Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

PAYLAŞ

Günün ilk ayağı oldukça süratli gideceğe benziyor. Bu da geriden gelen safkanların şansını artırıyor. Benim buradaki favorim geçtiğimiz yıl Açık 3 Şanlıurfa Vali Koşusu'nda üçüncü olurken Altınsima, Görgüncan, Yıldızabakan ve Babasönmez gibi isimleri geçmeyi başaran ve Yalnızefe gibi bir safkanla anneden kardeş olan Liderefe olacak. Bekleme yapan safkanlar Yalnızkartal, Düşeş, Kuyumcu ve Uçan Reis'e ilave olarak bu mesafeye ilk kez çıkmış olsa da sorun yaşamayacağını düşündüğüm süratli safkan Patoz tercihlerim olacak.

Sürekli olarak geriden gelen Bindallım eğer önde ya da öne yakın gitmeyi tercih ederse, bence bu grubu geçebilecek bir at. Son ikinciliği ile Asibilgin, etkili binicisi ve iyi orjiniyle Bayananne, Adana'da iyi yarışlar yapan ve bu kez şansını burada deneyecek olan Kırım Güzeli ile geçtiğimiz yıl bir ikincilik elde ettiği binicisi ile Toşurabla her sonuca açık duran mücadelede şans verilebilecek kısraklardır.

Günün üçüncü ayağı Jet Halil, eküriler ve Dizdarmert dışına zor çıkar gibi görünüyor. Ancak benim favori tercihim Jet Halil. Son startında ağır kilodan etkilenen safkan bugün değişen jokeyi ve denk kilosu ile daha önce neredeyse hepsini geçtiği rakipleri arasında öncelikli olarak değerlendirilerek küçük kuponlarda tek yazılabilir.

Şimdiye dek 1200 metrede 15 kez piste çıkarak 6 birincilik ve 4 ikincilik yapan İpekçihan, bir uzun bir kısa şeklinde yoluna devam ediyor. Bugün artık kendi grubunda ve ideal mesafesinde kazanmasını beklediğim safkanı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son ikinciliğinde aynı ahırın bir başka atı Nehirbey'e geçilen Edatorunu bu kez maidendan çıkmak için mücadele edecektir. Hilvanlı Zeyno ve Şubathan'la anneden kardeş olan ve Ferit Yardımcı'nın bir kez daha tercih ettiği Alsivaslı Gelin, Vindırhat'la anneden kardeş olan Kırımhan Kızı, Aralık ayında Menderes Avşar'la ikinci olurken Edatorunu ve Alsivaslı Gelin'i gerisinde bırakarak ikinci olan Diefruz bu ayak için kuponumda şans vereceğim safkanlar.

Uzun arası olsa da bu grubun epey üstünde bir isim olan ve Vedat Kızmaz tarafından itina ile hazırlanan King Dadaş yarışın süratli de gidecek olmasıyla favorim olacak. Son startında kısa mesafeye rağmen iyi götüren ve üçüncülük elde eden Yel Eser, bu kez tam mesafesinde koşacak olmasıyla favorinin en ciddi rakibidir. Startta oyalandığı koşuda düzlükte iç kulvardan çok güçlü gelen Supreme, uyumlu aprantisi ile Takipetbeni, sert gruptaki kısa vadeli koşunun ardından kendi grubuna dönen Özün, grubun süratli isimlerinden olup daha önce iki kez kazandığı aprantisi İsa Akyavuz'a dönen Tiran, kilosu ağır olsa da zaman zaman bu tip gruplarda iyi yarışlar yapan Zemani bu koşu için tercihlerimdir.

Siteye destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

6.3.5.1.2.11
3.1.2.8.9
3 JET HALİL // 1.6
1 İPEKÇİHAN BANKO
4.1.7.3
1.12.7.8.6.5.2

42 TL // 126 TL 

GİZLİ EKÜRİ'NİN SÜRPRİZ BANKOLU KEMPTON TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
terzi58 - 11/03/2019 18:07

emegine saglik üstad

Yanıtla
Batman7235 - 11/03/2019 17:28

3 ayak cibekoglu tek olur ..Tabela Maiden agf de ilk 3 at bence.. herkese bol şans

Yanıtla
kelkitmtsk - 11/03/2019 16:49

emeğine sağlık güzel i

Yanıtla

Sadece Yarışan At üyeleri yorum yapabilir. Bu içerik hakkında düşüncelerinizi yazabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ ÜCRETSİZ ÜYE OL
KÖŞE YAZILARI